قیمت موکت در نمایندگی شرکت تابان موکت قزوین

یکی از موفق ترین صنایعی که در ایران به خوبی می درخشد و توانسته است گام های بلندی را در عرصه بین الملل طی کند تولید موکت است. کفپوش موکت از دیرباز تا به امروز در میان ایرانیان محبوبیت داشته و امروزه علاوه بر ساختمان های مسکونی برای ساختمان های تجاری و هتل ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این امر موجب شده تا برند های زیادی در کشور در زمینه تولید این کفپوش شروع به فعالیت کنند. یکی از معروف ترین آن ها شرکت تابان موکت قزوین است، که در ادامه این مبحث قصد داریم به بررسی آن پرداخته و اطلاعات مفیدی را در مورد این برند موکت در اختیارتان قرار دهیم؛ لذا دعوت می کنم با ما همراه باشید.

معرفی شرکت تابان موکت قزوین

شرکت تابان موکت قزوین

شاید این شرکت چندان نام آشنایی برای افرادی که قصد خرید کفپوش موکت را دارند نباشد، اما لازم است که بدانید این برند دارای طرح ها و رنگ های متنوعی از انواع موکت با کیفیت بالا می باشد و به محض ورود به بازار موکت به طور قطع یکی از پیشنهادات فروشندگان، این برند خواهد بود.

مزایای موکت های تولیدی شرکت تابان موکت قزوین

شرکت تابان موکت قزوین

در ادامه چند مورد از مهم ترین ویژگی های موکت تابان قزوین را بیان می کنیم: 

  1. تراکم موکت تابان قزوین: یکی از مهم ترین ویژگی های این نوع موکت تراکم گره های آن در هر متر مربع است. همانگونه که می دانید هرچه تعداد گره های موکت در متر مربع بیشتر باشد به این معنا است که آن موکت از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد. از این رو می توان گفت که موکت تابان قزوین دوام بالایی دارد.
  1. ضخامت بالا: انواع موکت هایی که در شرکت تابان موکت قزوین تولید می شوند به نوعی در برابر گرما، سرما و صدا عایق مناسبی محسوب می شوند. این امر موجب شده تا اغلب ادارات و شرکت ها و سازمان هایی که تمایل دارند از موکت به عنوان کفپوش استفاده کنند این برند در الویت انتخاب آن ها قرار گیرد.

از سوی دیگر این موکت برای کف اتاق خواب ها در فصل زمستان علاوه بر این که مانع از خروج هوای گرم می شود بلکه نوعی عایق صوتی نیز بوده و آرامش را در فضا حکمفرما می کند. انواع مختلفی از موکت ها توسط شرکت تابان قزوین تولید می شود که مناسب با هر نوع سلیقه و سبک دکوراسیونی می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

تماس با ما