قیمت موکت تایلی ایرانی نسبت به خارجی

قیمت موکت تایلی ایرانی بسیار مناسب بوده و همچنین از نظر طرح و رنگ نیز با انواع سلیقه ها سازگار می باشد. موکت ها در انواع مختلفی طراحی و تولید می شوند که موکت تایلی ایرانی یکی از جدیدترین آن هاست. موکت تایلی ایرانی نسبت به انواع خارجی آن کیفیت قابل قبولی دارد و همچنین قیمت مناسب تری نیز دارد.

مقایسه قیمت موکت تایلی ایرانی با خارجی

قیمت موکت تایلی ایرانی

موکت ها از انواع کفپوش ها می باشند که حتی با گذشت زمان و تولید مصالح و مواد مختلف جهت پوشش کف ساختمان باز هم مورد توجه و استقبال مردم هستند. علت محبوبیت موکت در بین مردم، مزایا و ویژگی های منحصر به فرد این محصول می باشد که برخی از آنها عبارتند از:

 1. قابلیت شست و شو
 2. قابلیت جابجایی راحت
 3. تنوع بالا در طرح و رنگ
 4. قیمت مناسب
 5. دوام و کیفیت بالا
 6. عایق حرارتی مناسب
 7. سازگاری با انواع سلیقه، محیط و لوازم

موارد ذکر شده موجب افزایش محبوبیت این محصول شده و همچنین باعث شده است که محصولات متفاوت تری در این زمینه ایجاد شوند که موکت تایلی یکی از آن هاست.

موکت های تایلی در دو نوع ایرانی و خارجی موجود می باشند که نوع ایرانی آن برتری های بسیاری نسبت به نوع خارجی آن دارد. برخی از تفاوت های موجود در بین این دو موکت تایلی عبارتند از:

 • قیمت موکت تایلی ایرانی قابل مقایسه با قیمت موکت تایلی خارجی نبوده و بسیار مناسب تر است.
 • در رده قیمتی موکت تایلی ایرانی کیفیت بسیار بالاتری نسبت به موکت تایلی خارجی دارد.
 • طرح های مورد استفاده بر روی موکت تایلی ایرانی بسیار منحصر به فرد، به روز و متفاوت تر می باشد.

در بین موارد ذکر شده بیشترین تفاوت در مورد قیمت موکت تایل ایرانی و قیمت موکت تایل خارجی و همچنین کیفیت این دو محصول می باشد، چرا که کیفیت و قیمت مدل های خارجی متناسب بوده اما قیمت موکت ایرانی بسیار پایین تر از میزان کیفیت محصول می باشد. همچنین خرید محصولات ایرانی موجب حمایت از تولیدات داخلی و در نهایت ایجاد اشتغال می شود.

قیمت موکت تایلی ایرانی در تهران

قیمت موکت تایلی

قیمت موکت تایل مانند تمامی محصولات دیگر با توجه به موارد بسیاری تعیین می شود. موکت تایلی از جدیدترین محصولات در این زمینه بوده و مزایای بسیاری دارد. مناسب بودن قیمت موکت تایلی از مهم ترین مزایای این محصول به شمار می رود که موجب شده است تمامی افراد قابلیت تهیه ی آن را داشته باشند.

قیمت موکت تایلی در فروشگاه های موجود در سطح تهران بسیار مناسب بوده و شهروندان تهرانی می توانند با مراجعه به فروشگاه های مربوطه این محصول را تهیه کنند. قیمت موکت تایلی با توجه به موارد بسیاری تعیین می شود که از بین آنها می توان موارد زیر را در نظر گرفت:

 1. کیفیت محصول
 2. میزان تولید و تقاضا
 3. خرید مستقیم و غیرمستقیم
 4. خرید موکت تایلی ایرانی و یا خارجی

همه ی ما می دانیم که موکت ها اغلب در فروشگاه های مخصوص فرش موجود بوده و با مناسب ترین قیمت ها ارائه می شوند، چرا که فرش و موکت هر دو به نوعی کف پوش بوده و در واقع مکمل یک دیگرند.

خرید موکت تایلی ایرانی با قیمتی مناسب از فروشگاه های مربوط به دو روش مستقیم و غیر مستقیم برای تمامی افراد متقاضی ممکن می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

تماس با ما