لیست قیمت موکت تافتینگ پارس رشت

موکت تافتینگ پارس یک کفپوش عالی برای قسمت های مختلف منزل خواهد بود. این موکت به دلیل داشتن پرزهای بلند، بافت نرمی دارد و می تواند جایگزین فرش نیز بشود. این مدل موکت و دیگر موکت های کارخانه تولیدی پارس را می توان از طریق نمایندگی آن با قیمت مناسب خریداری کرد.

موکت تافتینگ پارس

موکت های تافتینگ نوعی متفاوت با دیگر موکت ها می باشند که مورد استقبال زیادی در بازار واقع شده اند. مهم ترین تفاوت موکت تافتینگ با دیگر انواع موکت ها، در ارتباط با ارتفاع پرزهای آن می باشد. زیرا که موکت تافتینگ دارای پرزهای بلندی است که بدین جهت به آن موکت پرز بلند نیز گفته می شود.

این نوع موکت از نظر بافت و تجهیزات در خط تولید نیز با موکت های دیگر تفاوت دارد. دستگاه های به کار رفته در خط تولید انواع موکت تافتینگ، شبیه دستگاه تولید و بافت فرش ماشینی می باشد. همین امر نیز موجب شده است تا این موکت از نظر ظاهری شبیه فرش ماشینی باشد و در بسیاری از موارد به عنوان جایگزینی برای فرش استفاده گردد.

موکت های تافتینگ از تنوع زیادی در برند و مدل برخوردار هستند که در میان آنها، موکت پرز بلند پارس یکی از بهترین و با کیفیت ترین ها می باشد.

نمایندگی موکت تافتینگ پارس

موکت تافتینگ پارس

انواع موکت پارس از طریق نمایندگی فروش آن با قیمت مناسب قابل تهیه و خریداری است. از آنجا که در نمایندگی، انواع موکت به طور مستقیم و بدون واسطه از کارخانه عرضه می شود؛ قیمت فروش آن برای مشتریان، قیمتی ارزان تر خواهد بود.
مشتریان عزیز در این رابطه برای نحوه خرید از نمایندگی و همچنین اطلاع از قیمت ها می توانند با ما در تماس باشند. نکته لازم به ذکر دیگر این است که در نمایندگی موکت پارس، مدلها و طرحهای متنوعی عرضه می شود که برخی از این مدلها شامل موارد زیر است:

  • موکت های حرارتی (داغی)
  • موکت مخمل و سوپر
  • موکت چاپی
  • موکت کبریتی
  • موکت های لمینت
  • موکت های سوپر چاپی
  • موکت اتاق کودک
  • موکت برای آشپزخانه
  • موکت تافتینگ پارس

کارخانه موکت تافتینگ پارس

موکت تافتینگ پارس

کارخانه موکت پارس در سال ۱۳۷۲ آغاز به کار کرد و از آن زمان تا به الان با تولیدات انواع موکت و  فرش ماشینی با کیفیت، توانسته بخش بزرگی از فروش بازار را به خود اختصاص دهد. موکت های گروه تولیدی پارس کرج از تنوع بسیاری برخوردار هستند که این تنوع در کنار کیفیت فوق العاده، موجب استقبال بالا از این برند شده است.
انواع موکت کارخانه پارس علاوه بر فروش بالا در بازارهای داخلی، به بیش از بیست کشور در سراسر جهان نیز صادر می شوند. بدین جهت مشتریان با انتخاب این موکت؛ زیبایی، گرمی و حس آرامش و راحتی را در منزل خود ایجاد خواهند کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

تماس با ما