قیمت روز موکت نگین مشهد طرح تافتینگ (پرزبلند)

موکت نگین مشهد طرح تافتینگ یکی از انواع موکت های پر طرفدار است که اغلب برای بخش های مختلف منزل از قبیل اتاق کودک، پذیرایی و… آن را انتخاب می کنند. موکت تافتینگ در واقع همان موکت های پرز بلند هستند و به عنوان جایگزینی مناسب برای فرش های ماشینی به شمار می آیند. در ادامه این مبحث قصد داریم به بررسی ویژگی های موکت طرح تافتینگ بپردازیم با ما همراه باشید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

ویژگی های موکت نگین مشهد طرح تافتینگ

موکت نگین مشهد طرح تافتینگ

همانطور که گفتیم موکت های تافتینگ همان موکت های پرز بلند هستند که الیاف ان از آستر زیرین در زمان تولید عبور کرده و موجب زیبایی و خاص بودن این کفپوش شده است. این نوع موکت علاوه بر کیفیت بالایی که از آن برخوردار است در طرح و رنگ نیز بسیار متنوع می باشد.

ظرافت بالا: با توجه به بلند بودن الیاف این کفپوش در نتیجه از لطافت و نرمی بالایی برخوردار است و در زمان راه رفتن و یا نشستن بر روی آن حس خوبی را به فرد القا می کند. این ویژگی موجب شده تا اغلب افراد برای مکان هایی از منزل که رفت و آمد بیشتری دارد این کفپوش را انتخاب کنند.

جایگزین مناسبی برای فرش: یکی از مهم ترین ویژگی های موکت نگین مشهد طرح تافتینگ این است که به دلیل برخورداری از پرزهای بلندی که دارند بتوان آن را جایگزین مناسبی برای فرش دانست که این امر خود موجب شده تا این کفپوش با نام موکت فرشی یا فرش موکت نیز شناخته شود. از سوی دیگر قیمت مناسب موکت طرح تافتینگ نسبت به فرش های ماشینی از دیگر دلایل جایگزینی این کفپوش به جای فرش است.

موکت نگین مشهد طرح تافتینگ

تنوع و زیبایی ظاهری: موکت نگین مشهد طرح تافتینگ در انواع طرح ها و رنگ های مختلف تولید و به بازار عرضه می شود. از آنجا که در تولید این موکت از دستگاه های مخصوص با بافت سوزنی استفاده می شود لذا به راحتی انواع طرح ها را بر روی آن پیاده می کنند. با توجه به تنوع رنگی بالایی که در نوع موکت وجود دارد، بر اساس رنگ دکوراسیون و یا سلیقه فردی هر رنگی را که تمایل داشته باشید به راحتی می توانید در بازار پیدا کنید

عایق صوتی و حرارتی: ضخامت و بافت خاصی که موکت طرح تافتینگ دارد می تواند انتخابی مناسب برای افرادی باشد که تمایل دارند در فصل زمستان منزل خود را با کفپوش گرم کنند. علاوه بر این نوع موکت تا حد زیادی مانع از عبور صدا می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

تماس با ما