قیمت و عکس پالاز موکت اتاق خواب

موکت پالاز، یک انتخاب عالی برای پوشاندن سطوح در منزل خواهد بود، چون بسیار نرم و با کیفیت هستند و از تنوع زیادی در مدل برخوردار می باشند. گفتنی است پالاز موکت اتاق خواب یکی از بهترین مدل های آن می باشد که مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.

پالاز موکت اتاق خواب

پوشاندن کف و یا همان سطح منزل مساله ای است که در دکوراسیون داخلی بسیار حائز اهمیت می باشد و باید به آن توجه ویژه ای شود. برای پوشش کف منزل و یا محل کار و هر نوع فضای اداری، تجاری کفپوش های گوناگون و متنوعی تولید شده و در بازار قابل خریداری است.

در میان انواع این کفپوش ها، موکت اداری از قدیمی ترین ها می باشد که تاریخچه استفاده از آن به سالهای خیلی قبل برمی گردد، ولی به کارگیری آن همچنان نیز رایج است. انواع مختلف موکت، توسط شرکت های صنعتی گوناگونی تولید می شود و هر روز بر تنوع مدل و طرح های آن افزوده می گردد. همین تنوع زیاد در موکت ها و ارائه و عرضه مدلهای جدید، باعث شده است تا بتوان آن را برای دکوراسیون های مختلف و سلیقه های گوناگون استفاده کرد.

گروه صنعتی پالاز، از قدیمی ترین کارخانه ها در این حوزه و صنعت بوده است که در تولید انواع موکت های زیبا و با کیفیت با طرح های متنوع؛ بسیار خوش درخشیده است.
موکت پالاز برای اتاق خواب و پالاز موکت برای آشپزخانه از جمله پرطرفدار ترین محصولات این برند می باشد، که در ادامه بیشتر به این مدلها و خرید و قیمت آنها می پردازیم.

طرح های جدید پالاز موکت اتاق خواب کودک

موکت اتاق خواب کودک

موکت های پالاز دارای کیفیت عالی و بسیار خوبی می باشند. زیرا که پالاز موکت یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین شرکت های ایرانی است که در کیفیت حرف اول را می زند.

کیفیت خوب تنها ویژگی محصولات پالاز موکت نمی باشد، چون که در کنار کیفیت، از تنوع در طرح و مدل نیز برخوردار است. برخی از این مدل و طرح ها به شرح زیر می باشد:

  • پالاز موکت اتاق خواب
  • پالاز موکت برای آشپزخانه
  • پالاز موکت طرح الماس
  • پالاز موکت طرح پونه
  • پالاز موکت کات b

قیمت انواع پالاز موکت اتاق خواب

پالاز موکت اتاق خواب

قیمت پالاز موکت در طرح ها و مدل های مختلف، با یکدیگر متفاوت است. در واقع می توان اینگونه بیان کرد که طرح، جنس و مدل، عامل اصلی تعیین کننده قیمت این کالا می باشند.

برای مثال قیمت پالاز موکت اداری با موکت کودک پالاز تفاوت دارد. اما این تفاوت قیمت در نهایت مهم نیست، زیرا که به طور کلی محصولات پالاز با توجه به دوام و کیفیت بالا، دارای قیمت مناسبی هستند؛ که با خرید از مراکز فروش معتبر، می توان انواع آن را با قیمت بهتری نیز خریداری کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما