قیمت خرید انواع موکت شیک طرح جدید

قیمت موکت شیک پالاز موکت در طرح ها و مدل های مختلف متفاوت است. انواع موکت شیک و ارزان پالاز موکت، برای اتاق خواب، پذیرایی، راه پله و آشپزخانه موجود می باشد. خرید اینترنتی موکت شیک و جدید به راحتی امکان پذیر است. قیمت موکت شیک بسیار نازل و مناسب بوده و قابلیت خرید به دو روش مستقیم و غیرمستقیم را دارد. انواع موکت از بهترین کفپوش ها بوده و مورد توجه و استقبال بسیاری از افراد می باشد. قیمت این محصولات ساده و شیک بسیار مناسب بوده و می تواند بهترین انتخاب در این زمینه باشد. 

معرفی انواع موکت شیک ساده

قیمت موکت شیک

موکت از اولین انواع کفپوش بوده و با وجود پیشرفت های بسیاری که در این زمینه ایجاد شده است، انواع موکت هنوز جایگاه خود را حفظ کرده اند و محبوبیت بیشتری را در میان افراد به دست آورده اند. توجه افراد به این نوع کفپوش ها زمینه پیشرفت تولید این محصولات را فراهم کرده است، به طوری که این محصول در انواع طرح و رنگ تولید شده و در بازار عرضه می شوند.

این محصولات در عین سادگی بسیار شیک هستند و از این رو انتخاب بسیاری از افراد می باشند. قیمت موکت شیک نیز بسیار مناسب بوده و با انواع بودجه همخوانی دارد. انواع موکت شیک در طرح و رنگ های مختلفی تولید می شوند که از بین آنها می توان موارد زیر را نام برد:

 1. موکت های کبریتی
 2. موکت های ساده
 3. موکت های طرح دار
 4. موکت های طرح برجسته
 5. موکت های پرزدار تافتینگ
 6. موکت های تایلی

موارد ذکر شده از شیک ترین و پرفروش ترین مدل های موکت بوده و در اغلب فروشگاه های مربوط در دسترس می باشند. اما در بین این موارد موکت های ساده بسیار پرطرفدار بوده و خرید این موکت های زیبا مزایایی را به همراه دارد که از جمله ی آنها شامل موارد زیر می باشد:

 • قابلیت جابجایی و شست و شوی موکت شیک و ساده
 • تنوع در طرح و رنگ موکت و سازگاری آن با انواع سلیقه، فضا و لوازم
 • مناسب بودن قیمت
 • قابلیت تمیزی به ساده ترین روش
 • ضخامت مناسب جهت عایق حرارتی بودن

قیمت موکت شیک از درب کارخانه

قیمت موکت شیک

موکت های ساده محبوبیت بالایی در بین افراد دارند، در واقع می توان گفت انواع موکت با وجود سادگی، شیک ترین کفپوش های موجود می باشند.

همچنین قیمت موکت نیز بسیار مناسب بوده و پرداخت هزینه ی آن برای همه ی افراد مقدور می باشد. قیمت موکت شیک با توجه به میزان کیفیت آن بسیار مناسب بوده و و در واقع نازل و ارزان محسوب می شود.

چرا که برای بسیاری از افراد در زمان خرید، قیمت موکت نیز مسئله ای مهم بوده و گاها حتی در اولویت قرار دارد. از این رو قیمت موکت ساده به گونه است که به همه افراد اجازه ی خرید را داده و البته با انواع سلیقه ها سازگاری دارد.

قیمت موکت شیک

انواع موکت شیک و ساده قابلیت خرید به دو روش مستقیم و غیرمستقیم را دارد، اما خرید موکت شیک به صورت مستقیم و بدون واسطه از درب کارخانه، هزینه ای بسیار مقرون به صرفه خواهد داشت. هنگام خرید از درب کارخانه به دلیل عدم وجود واسطه قیمت بسیار نازل خواهد بود.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

تماس با ما